Олег Чистопольцев: "АТБ-Маркет , скажи ТАК - підтримай ініціативу-проект..."

Олег Чистопольцев в facebook:

АТБ-Маркет , скажи ТАК - підтримай ініціативу-проект Батарейки, здавайтеся нашої дніпровської команди Экоднепр Об этом сообщает СЛОВО ИНФО со ссылкой на СМИ.

Більше 70 000 переглядів на Фейсбук набрав наш пост про АТБ, який відмовився шукати рішення для переробки батарейок спільно. Люди, дякуємо за підтримку!!

Сього ... дні ми викладаємо у відкритий доступ повний текст нашої пропозиції до АТБ, а також інших 7 топ-імпортерів батарейок. Давайте читати і розбиратись разом!

Основне звернення у фото до посту, повний текст з додатками тут https//www.evernote.com/l/AErVOcoJbStApI4cOxrAB2sbAN7xcf6S

Одне із популярних заперечень в коментарях полягало в тому, що АТБ, начебто, не відмовлявся від співпраці. Вони ж наче готові розглянути прайс за переробку, коли ми чи хтось інший збудує завод.

Чому ми трактуємо таку відповідь як ВІДМОВУ Тому що є причина, чому за останні 25 років такий завод в Україні ніхто не збудував.

Вона полягає в тому, що переробка батарейок є збитковою. Причина, чому це працює в Європі перш ніж будувати заводи імпортери батарейок обєдналися в некомерційні асоціації, які налагодили системний збір батарейок у великих обсягах не тільки рітейл, а школи, офіси, муніципалітети та заклали вартість переробки у вартість нових батарейок на полицях.

Саме таку некомерційну асоціацію ми запропонували створити імпортерам батарейок в Україні у 2017 році, і АТБ зокрема бо вони не просто мережа, а великий імпортер. Витратили 4 місяці, щоб провести дослідження, розробити детальний план та бюджет в додатках.

Тобто, спочатку розгалужена мережа збору щонайменше 3000 пунктів, із яких 1500 у нас уже є, а в АТБ ще 800. Потім дотації на цей завод із утилізаційного збору в нових батарейках. А вже потім сам завод.

Інакше жоден підприємець у здоровому глузді не буде інвестувати час та зусилля у справжнє екологічне підприємство. Всі інші, хто пропонують подібні послуги, просто розводять компанії на гроші та, в кращому випадку, зберігають батарейки, в гіршому вони опиняються в лісі, морі.. продовжіть список.

Варто також підкреслити, що не існує такого єдиного рішення, як завод із переробки батарейок. Батарейки бувають щонайменше 10 типів, і кожен із них потребує окремої технології екологічної переробки. Крім того, ще до переробки батарейки необхідно відсортувати за типами, це ще близько 300 євро за тону за європейськими розцінками.

Хто буде займатись менеджментом цього питання В Європі це все ті ж некомерційні асоціації імпортерів.

Ми запропонували АТБ до такої асоціації увійти. А вони відмовили. Ще раз дублюємо їх відповідь https//www.evernote.com/l/AEpP7s_Ubz9O_ZuKSeTjRcPgKNlb2iyz

Можливо, для людей які не слідкували раніше за нашою роботою, ззовні наша реакція на відповідь АТБ виглядала так, начебто ми написали один лист, отримали одну відповідь і давай скандалити.

Але ж насправді цьому посту у Фейсбуці передували дуже довгі особисті переговори із керівництвом АТБ.

І якщо АТБ зараз не хочуть, ми знайдемо партнерів, які захочуть. Інших імпортерів, чи, в кінці-кінців, суспільство.

Якщо ти знаєш контакти в керівництві мереж, зацікавлених у зборі батарейок можливо, Сільпо, Варус, Епіцентр та інші познайом нас із ними!

Мережі це нічого не коштує. Вартість переробки це всього лише зайві копійки в ціні батарейки.

Якщо ти просто свідомий громадянин, який хоче, щоб у нас все вийшло не зважачи на труднощі, підтримай нас благодійним внеском.

Наші реквізити Громадська організація ЕКОДНІПРО ЄДРПОУ 40705227, р/р 26000050269827 в ПАТ КБ ПРИВАТБАНК, МФО 305299 або картка ПриватБанку 5169 3305 0294 4512

Кожен внесок має значення!Олег Чистопольцев


ТОП новости

Вход

Меню пользователя