Евакуація та протипожежні завіси: у Луцьку «горів» один із готелів


У одному із готелів Луцька рятувальники позапланово перевірили, чи дотримуються там правил пожежної та техногенної безпеки.

Показову перевірку протипожежного стану готелю «Noble» провели сьогодні, 2 жовтня.

Зі слів заступника начальника Луцького міськрайонного відділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області Сергія Денисюка, на виконання доручення прем’єр-міністра України, на прикладі готелю «Noble», рятувальники провели позапланову перевірку додержання виконання вимог дотримання пожежної та техногенної безпеки.

«Практично відпрацювали дії персоналу у разі виникнення пожежі. Перевірили всі системи протипожежного захисту, а саме: пожежну сигналізацію систему оповіщення та управління людьми під час евакуації. Перевірили й внутрішній протипожежний водопровід, первинні засоби пожежогасіння. Усе це є в наявності й у справності. Висновок – стан пожежної та техногенної безпеки у готелі – на належному рівні. Заклад обладнали усіма необхідними системами і вони готові до використання», — розповів рятувальник.
Також він повідомив, що за аналогічною схемою будуть перевіряти усі подібні заклади.

«Якщо у результаті позапланової перевірки виявимо порушення, у такому разі готуватимемо позовні матеріали до адміністративного суду. Перевірки у закладах, де тимчасово проживають люди, будуть продовжуватися до грудня цього року», — наголосив Сергій Денисюк.

Натомість, директор готелю «Noble» Оксана Семенюк, після капітальної реконструкції у листопаді 2017-го року, заклад змінився повністю як ззовні, так і всередині.
«Окрім цього готель спроектували у відповідності із дотриманням усіх норм чинного законодавства, яке стосується не лише пожежної безпеки, а й комфорту гостей. Готель оснастили системою оповіщення, системою пожежної сигналізації тощо. В справному і належному вигляді і засоби первинного пожежогасіння: пожежні завіси, що відділяють евакуаційні сходові клітки.
Звісно, що навчання персоналу, як діяти у надзвичайних ситуаціях, у нас в пріоритеті. Ми навчаємо працівників і надавати першу медичну допомогу, і як діяти в умовах пожежі», — розповіла очільниця готелю.
Насамкінець працівники та адміністратори готелю пройшли практичний інструктаж із використання вогнегасників в умовах надзвичайної ситуації.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/evakuatsiia-ta-protypozhezhni-zavisy-u-lutsku-horiv-odyn-iz-hoteliv/” Об этом сообщает progorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя